امروز پنج شنبه ۸ تیر ۱۳۹۶
۱۳:۴۱:۵۳ - شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آخرین نتایج آراء نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری در شوشتر
فرماندار شوشتر با اشاره به مشارکت حدود ۷۰ درصد مردم شهرستان در انتخابات گفت: بر اساس شمارش ۴۶ صندوق اخذ رای، آقای روحانی ۶۲ درصد آرا و آقای رییسی ۳۶ درصد از آرای ماخوذه در شوشتر را به خود اختصاص داده‌اند. به گزارش شوشترروز،مصطفی سمالی  در خصوص شمارش آرا در این شهرستان، اظهار کرد: از […]

فرماندار شوشتر با اشاره به مشارکت حدود ۷۰ درصد مردم شهرستان در انتخابات گفت: بر اساس شمارش ۴۶ صندوق اخذ رای، آقای روحانی ۶۲ درصد آرا و آقای رییسی ۳۶ درصد از آرای ماخوذه در شوشتر را به خود اختصاص داده‌اند.
به گزارش شوشترروز،مصطفی سمالی  در خصوص شمارش آرا در این شهرستان، اظهار کرد: از ۲۱۶ صندوق اخذ رای در شهرستان شوشتر تاکنون ۴۶ صندوق شمارش شده است.
وی افزود: تعداد کل آراء شمارش شده تاکنون ۱۸ هزار ۳۶۰ رای است که از این میزان، ۱۱ هزار و ۳۰۴ رای به آقای روحانی و ۶ هزار و ۶۷۵ رای به آقای رییسی اختصاص دارد.
سمالی عنوان کرد: بر اساس شمارش ۴۶ صندوق اخذ رای، آقای روحانی ۶۲ درصد آرا و آقای رییسی ۳۶ درصد از آرای مردم شوشتر را به خود اختصاص داده‌اند.
فرماندار شوشتر با اشاره به این‌که روند شمارش آرا در این شهرستان ادامه دارد، خاطرنشان کرد: حدود ۲ درصد از آرا نیز به آقای میرسلیم و هاشمی‌طبا اختصاص دارد.
ایسنا

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  • آخرین اخبار
  • گوناگون
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب