امروز دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
۱۰:۵۰:۲۵ - سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آیت الله جزایری : شما بختیاری ها حماسه ای آفریدید که دل دشمنان را می لرزاند
شوشترروز: جمعی از بزرگان و نخبگان لر و بختیاری با حضرت آیت الله موسوی جزایری نماینده محترم ولی فقیه در استان خوزستان دیدار کردند . به گزارش شوشترروز به نقل از آسماری , صبح امروز جمعی از بزرگان و نخبگان  لر و بختیاری با حضرت آیت الله موسوی جزایری نماینده محترم ولی فقیه در استان […]

شوشترروز: جمعی از بزرگان و نخبگان لر و بختیاری با حضرت آیت الله موسوی جزایری نماینده محترم ولی فقیه در استان خوزستان دیدار کردند .

به گزارش شوشترروز به نقل از آسماری , صبح امروز جمعی از بزرگان و نخبگان  لر و بختیاری با حضرت آیت الله موسوی جزایری نماینده محترم ولی فقیه در استان خوزستان دیدار کردند .

آیت الله جزایری در این دیدار ضمن تقدیر از حضور نخبگان بختیاری گفت : شما بختیاری ها امروز با این اجتماعتان حماسه بزرگی آفریدید . حماسه ای که دل دوستان را شاد و دل دشمنان را می لرزاند .

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان افزود : بختیاری ها و همه اقوام بزرگ لر خیلی به ایران و اسلام و مکتب علی ابن ابیطالب خدمت کردند .

آیت الله جزایری تصریح کرد : فرزندان غیور بختیاری بودند که با مبارزاتشان رژیم شاه را به ستوه آوردند و به امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب خدمت کردند .

نماینده استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت : رضا خان و محمد رضا شاه خیلی به بختیاری ها خیانت کردند اما رژیمی که در راس آن امام خمینی (ره) بوده و امروز رهبر معظم انقلاب است بختیاری ها را در تخم چشمش خواهد گذاشت .

در این مراسم شاعران  بختیاری اشعار حماسی با گویش محلی بختیاری خواندند که مورد تقدیر و تشکر آیت الله موسوی جزایری قرار گرفت .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  • آخرین اخبار
  • گوناگون
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب