امروز پنج شنبه ۸ تیر ۱۳۹۶
۱۸:۰۳:۰۴ - دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اولین سفر دولت یازدهم به خوزستان هیچ مصوبه ای نداشت!
شوشترروز: مجید انصاری گفت: این سفرها به شکل تبلیغاتی مورد نظر دولت قبل نخواهد بود و تنها حفظ کرامت و خدمت به مردم مورد توجه است.  حجت الاسلام مجید انصاری در حاشیه ادای احترام جمعی از میهمانان بیست و هفتمین کنفرانس وحدت اسلامی در مرقد مطهر امام راحل اظهار داشت:  اولین سفر دولت یازدهم به […]

شوشترروز: مجید انصاری گفت: این سفرها به شکل تبلیغاتی مورد نظر دولت قبل نخواهد بود و تنها حفظ کرامت و خدمت به مردم مورد توجه است.

 حجت الاسلام مجید انصاری در حاشیه ادای احترام جمعی از میهمانان بیست و هفتمین کنفرانس وحدت اسلامی در مرقد مطهر امام راحل اظهار داشت:  اولین سفر دولت یازدهم به استان خوزستان هیچ مصوبه ای نداشت

وی با انتقاد از دولت احمدی نژاد  گفت: در سفرهای دولت های نهم و دهم به استان ها، کارهای کلان و ملی کشور مورد غفلت واقع و تعطیل شده بود.

 انصاری  با بیان اینکه سفرهای استانی ما با دولت قبل فرق دارد افزود:این سفرها به شکل تبلیغاتی مورد نظر دولت قبل نخواهد بود و تنها حفظ کرامت و خدمت به مردم مورد توجه است. 

معاون پارلمانی رییس جمهوری با اشاره به اولین سفر استانی رییس جمهور به استان خوزستان، این سفر را بسیار موفق ارزیابی کرد و گفت: سایر سفرهای استانی رییس جمهوری نیز هدفمند و با رویکردی جدید برنامه ریزی و انجام خواهد شد.

حجت الاسلام انصاری گفت: در سفرهای استانی دولت یازدهم اگر موضوعاتی نیاز به تصویب مجلس داشته باشد به طور قطع پیشنهاد خواهد شد و طرح های قابل طرح در هیات وزیران نیز در دولت مطرح و به تصویب خواهد رسید.

گفتنی است دولت یازدهم چون دولتهای پیشین  مصوبات زیادی در سفرهای استانی داشته اند حالا  می خواهد مصوبه ایی نداشته باشد تا کسی نگوید شبیه دولت قبل است!

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  • آخرین اخبار
  • گوناگون
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب