امروز دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
۱۰:۳۴:۲۰ - پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیسی در جمع پرشور مردم بهارستان:
اولین گام برای تغییر مدیریت اجرایی با رای مردم در روز انتخابات برداشته می‌شود/۱۷ هزار کارخانه و کارگاه تعطیل شده و انشالله همه اینها را به مدار تولید باز خواهیم گرداند،
 شوشترروز: حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در ادامه سفرهای انتخاباتی خود به شهرستان‌های استان تهران وارد شهرستان بهارستان شد. به گزارش شوشترروزبه نقل ازخبرگزاری فارس،رئیسی با حضور در جمع مردم شهرستان بهارستان با بیان اینکه افتخار و عزت ملت ایران به برکت حضور مردم در صحنه است، گفت: آنچه دشمن ما […]

 شوشترروز: حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در ادامه سفرهای انتخاباتی خود به شهرستان‌های استان تهران وارد شهرستان بهارستان شد.

به گزارش شوشترروزبه نقل ازخبرگزاری فارس،رئیسی با حضور در جمع مردم شهرستان بهارستان با بیان اینکه افتخار و عزت ملت ایران به برکت حضور مردم در صحنه است، گفت: آنچه دشمن ما را از هرگونه تعرض به کشور باز می دارد، حضور جوانان پرشور و ملت ایران در صحنه های مختلف است؛ لذا حضور مقتدرانه مردم ایران سایه جنگ را از سر مردم ما برداشته

* مردم ایران سیاسی هستند و نیاز کشور را به خوبی می‌شناسند

وی با بیان اینکه، مردم ایران سیاسی هستند و نیاز کشور را به خوبی می‌شناسند، تصریح کرد: مردم عزیز ما در روستاها به دلیل مشکلاتی که دارند به شهرها مهاجرت می‌کنند؛ اگر دولت محصول کشاورز ما را تضمین کند، کشاورزی ما تضمین خواهد شد و کشاورز ما نیز به زندگی در روستا اطمینان خواهد کرد.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری، به بیمه زنان روستایی و مولد تاکید کرد: خانم‌های خانه‌دار که در دامن آنها فرزندان این کشور پرورش پیدا می‌کنند باید مورد حمایت باشند.

رئیسی با بیان اینکه ظرفیت‌ها و امکانات فراوان کشور می‌گوید که می‌توان مشکل بیکاری را مدیریت و برنامه‌ریزی و رفع کرد، افزود: با مدیریت خاک، آب و بذر می‌توان تضمین داد که امکانات در روستا فراهم شود تا روستایی عزیز ما دیگر رقبت به شهر نداشته باشد.

*حاشیه شهر نشین‌های ما مردمی شرافتمند هستند

وی گفت:حاشیه شهر نشین‌های ما مردمی شرافتمند هستند که باید با کرامت با آنها برخود کرد؛ دولت با یک کار جهادی و انقلابی باید مشکل حاشیه شهرها را حل کند تا کرامت این عزیزان حفظ شود.

این کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری که در مصلی شهرستان بهارستان سخن می‌گفت، با بیان اینکه باید برای هر منطقه متناسب با نیاز منطقه‌ای خودش برنامه‌ریزی کرد، اضافه کرد: در برخی شهرها طوری برنامه‌ریزی کرده‌اند که مشکلات مردم بیشتر شده است لذا صنعتی شدن مناطق باید بعد از آمایش و برنامه‌ریزی کارشناسی شده جلو برود.

*۱۷ هزار کارخانه تعطیل شده را به مدار تولید باز خواهیم گرداند

رئیسی با اشاره به تعطیلی کارگاه‌ها اظهار داشت: ۱۷ هزار کارخانه و کارگاه تعطیل شده و انشالله همه اینها را به مدار تولید باز خواهیم گرداند. هر روز مردم ما شاهد یک اختلاس و فساد هستند اما ما سامانه‌ای طراحی خواهیم کرد که به واردات، صادرات، بازرگانی، ثبت سفارشات را کنترل کند تا زمینه فساد از بین برود.

* اولین گام برای تغییر مدیریت اجرایی در روز انتخابات برداشته می‌شود

وی گفت: باور جدی ما به کشور این است که امکان رفع مطلق، رفع بحران بیکاری، فساد اداری با مدیریت جهادی امکان‌پذیر است و با همت مردم محقق خواهد شد، اولین گام برای تغییر مدیریت اجرایی با رای مردم در روز انتخابات برداشته خواهد شد چرا که ما مردم را کلید حل مشکلات کشور می‌دانیم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  • آخرین اخبار
  • گوناگون
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب