امروز دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
۷:۴۶:۰۲ - سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آشناییتان با زبان شوشتری را محک بزنید
بازی رایگان سویگل شوشتری + دانلود
شوشترروز: با استفاده از این بازی خیلی راحت و آسوده شما می توانید آشناییتان با زبان شوشتری را محک بزنید با دیدن کلماتی فارسی معادل آن در گویش محلی را تشخیص دهید البته ما هم با راهنماییهایمان در کنار شما هستیم. به گزارش شوشترروز،سویگل شوشتری یک بازی دوستانه است که نه تنها شما را سرگرم […]

شوشترروز: با استفاده از این بازی خیلی راحت و آسوده شما می توانید آشناییتان با زبان شوشتری را محک بزنید با دیدن کلماتی فارسی معادل آن در گویش محلی را تشخیص دهید البته ما هم با راهنماییهایمان در کنار شما هستیم.

به گزارش شوشترروز،سویگل شوشتری یک بازی دوستانه است که نه تنها شما را سرگرم می کند، بلکه با سوالاتی هوشمندانه و هدفدار شما را گام به گام با کلماتی در زبان شیرین شوشتری آشنا می کند.

علی ریسمانتاب کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار که از سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را در زمینه توسعه فرهنگ و تمدن ایران در قالب بازی های رایانه ای و گوشی های هوشمند شروع کرده است که در مرحله ابتدایی این بازی ها تلاش تیم برنامه نویسی بر ساخت بازی واژگان مناطق ایران  از جمله شیرازی،لری،ترکنی ،ترکی،بختیاری و شوشتری است که در این بازی ها با به تصویر کشیدن مناطق باستانی و تاریخ معادل فارسی واژگان نوشته شده و از بازی کننده واژه محلی آن را می خواهد.

در مرحله اول این بازی ۱۰۰ تا از واژگان شوشتری انتخاب شده است و به همراه آن عکس هایی از نقاط تاریخی شهرمان نشان داده شده است،این برنامه قابلیت توسعه واژگان و تمام آداب و  رسوم شوشتر را دارد.

این بازی تحت عنوان سویگل شوشتری در بازار قابل دریافت است .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

 

 دانلود بازی سویگل شوشتری

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  • آخرین اخبار
  • گوناگون
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب