امروز دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
۱۲:۰۶:۴۹ - شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برخی از دستگاه‌های اجرایی فقط کلمه «اقتصاد مقاومتی» را در گزارش‌ها اضافه کردند/ اتفاق خاصی در حوزه اشتغال و حمایت از تولید ملی رخ نداد
نماینده مردم دزفول گفت: برخی دستگاه‌ها فقط کلمه اقتصاد مقاومتی را در گزارش‌های خود گنجاندند و بسیاری از گزارش‌های خود را بر پایه تعداد همایش‌ها و سیمنارهای برگزار شده نوشتند. به گزارش شوشترروز،عباس پاپی‌زاده در گفتگو با خبرنگار رهیاب، درباره عملکرد دولت در اقدام و عمل در حوزه اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: هدف از اجرای […]

نماینده مردم دزفول گفت: برخی دستگاه‌ها فقط کلمه اقتصاد مقاومتی را در گزارش‌های خود گنجاندند و بسیاری از گزارش‌های خود را بر پایه تعداد همایش‌ها و سیمنارهای برگزار شده نوشتند.

به گزارش شوشترروز،عباس پاپی‌زاده در گفتگو با خبرنگار رهیاب، درباره عملکرد دولت در اقدام و عمل در حوزه اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: هدف از اجرای این طرح مقاوم سازی اقتصاد در برابر تکانه‌های اقتصادی، تحریم‌ها و فساد اقتصادی داخل کشور بود که متأسفانه از سوی بسیاری از دستگاه‌ها این طرح اجرایی نشد.

وی با بیان اینکه بسیاری از دستگاه‌ها در حوزه اقتصادی همان مسیر قبلی خود را تکرار کردند، افزود: این دستگاه‌ها فقط کلمه اقتصاد مقاومتی را در گزارش‌های خود گنجاندند و بسیاری از گزارش‌های خود را بر پایه تعداد همایش‌ها و سیمنارهای برگزار شده نوشتند.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه صرفه جویی در مصرف یکی از اهداف مقاوم سازی اقتصاد بود، گفت: عملاً صرفه جویی انجام نشد و می‌بینیم که برخی از دستگاه‌ها هنوز به انجام برخی از تجملات مشغول هستند و منابع هدر می‌روند.

وی بیان کرد: اگر اقتصاد مقاومتی اجرایی می‌شد باید در افزایش تولید ملی و اشتغال جوانان تأثیر مستقیمی ایفا می‌کرد اما می‌بینیم که در این دو حوزه همان وضعیت قبلی ادامه پیدا کرد و در کل چیزی در این دو حوزه چیزی مشاهده نشد.

پاپی‌زاده خودکفایی در تولیدات را از دیگر مشخصه‌های اقتصاد مقاومتی دانست و عنوان کرد: علی‌رغم همه شعارهای مسئولان اجرایی نتوانستیم از تولیدات ملی به خوبی حمایت کنیم و بسیاری از تولید کنندگان برای ادامه کار خود با مشکل مواجه شدند و کاهش تولیدات نشان می‌دهد که در این حوزه هم اتفاق جدیدی رخ نداده است.

وی هماهنگی دستگاه‌های اجرایی در کارهای اقتصادی را یکی از اهداف اجرای طرح اقتصاد مقاومتی برشمرد و اظهار داشت: متأسفانه دستگاه‌های اجرایی تاکنون به هماهنگی اقتصادی نرسیدند و هنوز هم بحث‌هایی مانند اتلاف منابع، موازی کاری و ناهماهنگی در کارها مشاهده می‌شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  • آخرین اخبار
  • گوناگون
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب