امروز پنج شنبه ۸ تیر ۱۳۹۶
۱۰:۱۶:۲۰ - چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نماینده مردم دشت آزادگان در گفتگو با رهیاب:
برخی مدیران با آمار سازی و دروغ‌گویی به دنبال بازسازی وجه دولت هستند/بی‌تدبیری و سوء مدیریت در محیط‌زیست خوزستان بی داد می‌کند/استاندار به خاطر وزارت نفت،مانع از رهاسازی آب در هورالعظیم شد
شوشترروز: نماینده مردم دشت آزادگان با انتقاد از مسئولین شهری و استانی که با دادن آمارهای غلط به مرکز خودشیرینی می‌کنند گفت: برخی مسئولین که شعور سیاسی مناسبی ندارند برای نزدیک کردن خود به دولت، آمارهای دروغ می‌دهند برخی از مسئولین محیط‌زیست استان از این دسته‌اند. به گزارش شوشترروز به نقل از رهیاب ساعدی نماینده […]

شوشترروز: نماینده مردم دشت آزادگان با انتقاد از مسئولین شهری و استانی که با دادن آمارهای غلط به مرکز خودشیرینی می‌کنند گفت: برخی مسئولین که شعور سیاسی مناسبی ندارند برای نزدیک کردن خود به دولت، آمارهای دروغ می‌دهند برخی از مسئولین محیط‌زیست استان از این دسته‌اند.
به گزارش شوشترروز به نقل از رهیاب ساعدی نماینده مردم دشت آزادگان د با انتقاد از مسئولین شهری و استانی که با دادن آمارهای غلط به مرکز خودشیرینی می‌کنند گفت: برخی مسئولین که شعور سیاسی مناسبی ندارند برای نزدیک کردن خود به دولت، آمارهای دروغ می‌دهند برخی از مسئولین محیط‌زیست استان از این دسته‌اند.
وی ادامه داد: بااینکه در روزهای آخر عمر دولت هستیم ولی این عده همین موضوع ساده را هم درک نمی‌کنند و با آمار سازی و دروغ‌گویی به دنبال بازسازی وجه دولت هستند.
ساعدی گفت: آن مسئول محلی که در دشت آزادگان مدعی شده بیابان هور مبدل به دریا شده اصلاً در باغ نیست ولی ازآنجاکه در باند فلان آقاست هنوز سرکار مانده است.
وی اضافه کرد: بی‌تدبیری و سوء مدیریت در محیط‌زیست دشت آزادگان و خوزستان بی داد می‌کند و چه فجایعی در این زمینه رخ‌داده است که فقط خدا می‌داند.
نماینده مردم دشت آزادگان تأکید کرد: برخی‌ها بر سر مردم محروم خوزستان معامله می‌کنند به‌زودی جواب دندان‌شکنی به‌دروغ گویان خواهم داد.
وی ادامه داد: برخی حزب باد هستند در زمان احمدی‌نژاد خود را منتسب به این جریان و دولت می‌دانستند ولی در دولت روحانی رنگ عوض کردند و خود را از اعوان تدبیر و امید معرفی می‌کنند.
ساعدی گفت: محیط‌زیست کشور و استان یکی از عوامل مهم انتقال آب کارون به فلات مرکزی است برخی مدیران استانی با دادن اطلاعات غلط به مرکز جزو مشوقان انتقال آب به اصفهان و کرمان هستند.
وی اضافه کرد: از استاندار می‌خواهم جلوی این بی‌تدبیری‌ها گرفته شود هرچند شریعتی خوب عمل‌نکرده است و خود استاندار به خاطر وزارت نفت،مانع از رهاسازی آب در هورالعظیم شده است و وزارت نفت را در این زمینه همراهی کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  • آخرین اخبار
  • گوناگون
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب