امروز پنج شنبه ۸ تیر ۱۳۹۶
۱۶:۲۱:۵۳ - شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یادداشت/ممحمد باقر عباسی
حادثه پلاسکو باید تلنگر باشد تا صرفا پوشیدن جامه عزا…
شوشترروز: در پایتخت کشور عزیزمان ایران اتفاقی افتاد که بوی فاجعه و مرگ آن به گوش جهانیان رسید . به گزارش شوشترروز،من شهروند،شهری با قدمتی چند هزار ساله با تماشای ماجرا در رسانه های جمعی هیجانی را در  وجودم حس کردم تا در فضای اخلاقی پیرامونم آن را بازشناسم. مشاهده مرگ هموطنانم و بی توجهی […]

شوشترروز: در پایتخت کشور عزیزمان ایران اتفاقی افتاد که بوی فاجعه و مرگ آن به گوش جهانیان رسید .

به گزارش شوشترروز،من شهروند،شهری با قدمتی چند هزار ساله با تماشای ماجرا در رسانه های جمعی هیجانی را در  وجودم حس کردم تا در فضای اخلاقی پیرامونم آن را بازشناسم.
مشاهده مرگ هموطنانم و بی توجهی به آن کم کم دارد به بخشی از طبیعت ما بدل می شود و باید برای پاسخ چرائی آن اندیشید و به خود مراجعه کرد .
مطالبه گری و آموزش مردمان شهرستان شوشتر برای پیگیری علل های اتفاقات ناخوشایند با کمک گرفتن از متخصصان رسانه و بی طرف ، مورد اعتماد و برآمده از دولت ، دانشگاه ها و جامعه مدنی باید برای شهروندان تدوین شود .
در کل در خواست هموطنان از مسئولین در باب تدوین گزارش ملی پلاسکو می تواند شروعی باشد برای پیگیری همشهریان در مورد سکوت چندین ساله مسئولین و برخی رسانه ها در مورد  کوه نمک پشت سد گتوند و بی توجهی و کم توجهی به عدم رعایت شرایط ایمنی در ساخت و ساز منازل مسکونی و اماکن تجاری که خدای نکرده سیاست های اشتباه باعث خلق ساختارها و سازه هایی نشوند که ما و محصولات کشاورزیمان را دود کرده و به هوا برند .

یادداشت: محمد باقر عباسی

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  • آخرین اخبار
  • گوناگون
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب