امروز دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
۱۱:۲۸:۵۸ - پنج شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
درمانگاه تخصصی قلب در بیمارستان خاتم الانبیاء راه اندازی شد
شوشترروز: درمانگاه تخصصی قلب در بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) برای ارائه خدمات سرپایی به بیماران قلبی راه‌اندازی شد. به گزارش شوشترروز، سرپرست دانشکده در این باره اظهار کرد: این درمانگاه با هدف تکمیل مجموعه خدمات بیمارستان راه‌اندازی شده است. دکتر فرهاد ابول نژادیان افزود: استقرار متخصصین قلب در بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) باعث می شود که مشکلات […]

شوشترروز: درمانگاه تخصصی قلب در بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) برای ارائه خدمات سرپایی به بیماران قلبی راه‌اندازی شد.

به گزارش شوشترروز، سرپرست دانشکده در این باره اظهار کرد: این درمانگاه با هدف تکمیل مجموعه خدمات بیمارستان راه‌اندازی شده است.

دکتر فرهاد ابول نژادیان افزود: استقرار متخصصین قلب در بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) باعث می شود که مشکلات رفت و آمد این نوع بیماران برای معاینات پزشکی تا حد زیادی کمتر شود.

وی ادامه داد: این کلینیک به دستگاههای اکوکاردیوگرافی ، تست ورزش، هولتر مونیتورینگ قلب ، دستگاه نوار قلب EKG ،  مجهز شده و همه روزه پذیرای مراجعین محترم با تعرفه دولتی می باشد.

سرپرست دانشکده با بیان اینکه بیمارستان خاتم الانبیاء به دستگاه آنژیوگرافی نیاز دارد، تصریح کرد: نیکوکاران عرصه سلامت می‌توانند در این راستا به تکمیل تجهیزات بیمارستان کمک کنند و در تکمیل این پروژه ها دانشکده علوم پزشکی شوشتر را یاری نمایند.

ابول نژادیان در خصوص ارتقاء بیمارستان الهادی نیز خاطر نشان کرد: در آینده ای نزدیک بیمارستان الهادی از تک تخصصی به جنرال ارتقاء داده خواهد شد.

گفتنی است بیمارستانهای جنرال دارای بخش های اطفال، داخلی، جراحی عمومی و زنان می باشند.

ً

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  • آخرین اخبار
  • گوناگون
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب