امروز دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
۱۱:۱۹:۳۰ - پنج شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رسانه های حامی دولت خواسته های مردم خوزستان را به سخره گرفتند
شوشترروز: شب گذشته همزمان با قطعی برق رسانه های دولتی دست به کار شدند و با دروغ پردازی و دروغ پراکنی خواسته های مردم را به سخره کرفتند. به گزارش شوشترروزبه نقل از رهیاب، برخی از حامیان دولت شب گذشته پس از قطعی برق اهواز آدرس اشتباه به ملت دادند. رسانه های حامی دولت معتقدند […]

شوشترروز: شب گذشته همزمان با قطعی برق رسانه های دولتی دست به کار شدند و با دروغ پردازی و دروغ پراکنی خواسته های مردم را به سخره کرفتند.

به گزارش شوشترروزبه نقل از رهیاب، برخی از حامیان دولت شب گذشته پس از قطعی برق اهواز آدرس اشتباه به ملت دادند. رسانه های حامی دولت معتقدند که در برخی از نقاط اهواز عده ای برای تخریب دولت روحانی اقدام به تخریب شبکه و خطوط انتقال برق کردند.

در صورتی که این ادعا درست باشد دولت باید این عده خرابکار را دستگیر و به مردم معرفی کند چرا که تخریب اموال عمومی جرم است اما در صورت دروغ بودن این ادعای رسانه های حامی دولت، دولت، وزارت اطلاعات و قوه قضائیه با آنها برخورد کنند چرا که این شایعات بر ادعای رسانه های ضد انقلاب مبنی بر ورود گروه های خرابکار صحه می گذارد.

اما با این حل مردم خوزستان علت خرابی شبکه برق را می دانند و این آدرس های اشتباه فقط هویت رسانه های حامی دولت و مصالح آنها را برای مردم آشکار می کند تا مردم خوب ببینند که هدف این رسانه ها چیست.

هرچند در روزهای گذشته برخی از حامیان دولت سعی داشتند با انتقاد از وضع موجود خود را همراه و همپای مردم جا بزنند اما این نوع شایعه پراکنی و دروغ پردازی جدا از نشانه گرفتن امنیت ملی نوعی به سخره گرفتن خواسته های مردم است.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  • آخرین اخبار
  • گوناگون
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب