امروز دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
۲۰:۰۳:۲۰ - شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آقای رئیس جمهور طوری صحبت می کنند که مردم خوزستان بدهکارش شدند!
روایت آیت الله فرحانی از پیام امام خامنه‌ای به مردم خوزستان در جلسه اخیر با خبرگان رهبری
شوشترروز: آیت الله فرحانی گفت: در جلسه اخیر خبرگان با رهبر انقلاب نکاتی را بازگو کردم که پس از آن رهبر انقلاب نکاتی را درباره خوزستان گفتند. به گزارش شوشترروز به نقل ازرهیاب، آیت الله عبدالکریم فرحانی در جمع مردم بندر امام خمینی(ره) با اشاره به سفر ۲۰ سال پیش مقام معظم رهبری به خوزستان […]

شوشترروز: آیت الله فرحانی گفت: در جلسه اخیر خبرگان با رهبر انقلاب نکاتی را بازگو کردم که پس از آن رهبر انقلاب نکاتی را درباره خوزستان گفتند.

به گزارش شوشترروز به نقل ازرهیاب، آیت الله عبدالکریم فرحانی در جمع مردم بندر امام خمینی(ره) با اشاره به سفر ۲۰ سال پیش مقام معظم رهبری به خوزستان اظهار داشت: ۱۰ سال پس از این سفر مقام معظم رهبری در دهلاویه گفتند که مسئولان قدر این مردم را بدانند و برای مردم خوزستان کار کنید.

وی افزود: مقام معظم رهبری در همان سفر به دهلاویه فرمودند که ۱۰ سال پیش از بسیاری از نقاط خوزستان بازدید کردم و اگر آن طرح‌ها تاکنون اجرایی شده بود، وضعیت استان خوزستان طور دیگری می‌شد.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مسئولان آنقدر کم‌کاری کردند که مشکلات استان از زمان جنگ هم بیشتر شد، گفت: در اجلاسیه اخیر خبرگان رهبری این مطالب را عرض کردم و در دیدار با وزیر اطلاعات هم این موضوعات را نقل کردم.

وی بیان کرد: به آقای علوی گفتم که اعتبار مقره‌شویی‌ در جایی دیگر هزینه شده است و چرا دولت با خاطیان برخورد نمی‌کند؟ پس از صحبت‌های بنده وزیر اطلاعات گفت ما نمی‌دانستیم که مردم خوزستان این قدر از اوضاع شاکی باشند.

عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: آقای رئیس جمهور در سفر اخیرشان طوری صحبت کردند که مردم خوزستان بدهکار شدند! خیر، خود دولت و به ویژه‌ وزارت‌خانه‌های نیرو، نفت و کشاورزی باید از مردم استان به خاطر اتفاقات اخیر عذرخواهی کنند.

وی افزود: در سفر اخیر روحانی به خوزستان درخواست جلسه با رئیس جمهور را اعلام کردیم که اعلام شد این سفر پروژه محور است و در این سفر هم برنامه‌ای برای دیدار با خبرگان استان نداشتند. تا وقتی که رئیس جمهور در جلسه‌ای اختصاصی با خبرگان حرف نزنند در جلسه با وی حاضر نمی‌شویم.

آیت اله فرحانی عنوان کرد: وضعیت بد خوزستان در بیکاری، بی آبی، محیط زیست و مسائل دیگر را در جلسه اخیر خبرگان با مقام معظم رهبری را برای ایشان بازگو کردم که رهبر انقلاب فرمودند: نگذارید مردم خوزستان نا امید شوند، مسائل را برایشان توضیح دهید.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  • آخرین اخبار
  • گوناگون
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب