امروز دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
۲۲:۲۷:۵۵ - دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سازش با آمریکا اقتصاد ایران را منهدم می‌کند/ فعالیت ۲۰۰ شبکه فارسی زبان علیه ایران
شوشترروز:رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در شرایطی که ایران پیشرفت کرده و غرب در حال سقوط است برخی دم از سازش می‌زنند در حالیکه حقیقت این است که سازش با آمریکا اقتصاد ایران را منهدم می‌کند. سردار محمدرضا نقدی امروز در همایش ائمه جماعات و فرماندهان حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج قم که در تالار قدس […]

شوشترروز:رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در شرایطی که ایران پیشرفت کرده و غرب در حال سقوط است برخی دم از سازش می‌زنند در حالیکه حقیقت این است که سازش با آمریکا اقتصاد ایران را منهدم می‌کند.

سردار محمدرضا نقدی امروز در همایش ائمه جماعات و فرماندهان حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج قم که در تالار قدس مجتمع آموزش عالی امام خمینی(ره) برگزار شد اظهار کرد: امروز جنگی تمام عیار از سوی غرب علیه ایران در جریان است به طوری که جمهوری اسلامی کلکسیونی از پهبادهای آمریکایی را به غنیمت گرفته است.

وی افزود: بیش از ۱۷۲۰۰ شهید ترور در طول سال‌های پس از انقلاب نتیجه جنگ تروریستی آمریکا علیه ایران است؛ در عرصه فرهنگ هم شاهد جنگ گسترده‌ای هستیم که به نام تهاجم فرهنگی شناخته می‌شود، ایالات متحده بیش از ۱۲۰ شبکه ماهواره‌ای فارسی زبان را مورد حمایت قرار می‌دهد تا آنها به وسیله شبهه افکنی‌های اعتقادی پرداخته و به نام عرفان و بهائیت در عقاید جوانان مسلمانان رسوخ کرده و به ترویج ابتذال بپردازند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه ۸۰ شبکه رادیویی فارسی زبان هم علیه جمهوری اسلامی فعالیت می‌کنند گفت: در طول تاریخ هیچ ملتی تا این حد مورد هجمه فرهنگی و رسانه‌ای قرار نگرفته است.

وی ادامه داد: امروز تنها کالایی که به صورت بیمه شده به داخل کشور قاچاق می‌شود مشروبات الکی است؛ این یک قانون میان قاچاقچیان سراسر کشور است که اگر مشروبات توسط نیروی انتظامی کشف شوند ضرری به آنها وارد نمی‌شود؛ بیش از ۷۰۰ تن مواد مخدر هم در سال گذشته کشف شده که از تمام کشفیات جهان بیشتر است و تمام این کارها توسط غرب سازمان‌دهی می‌شوند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به راه‌اندازی موسسات مختلف فرهنگی توسط آمریکا گفت: این موسسات در ظاهر فرهنگی بوده اما در حقیقت به دنبال جاسوسی هستند به این ترتیب که اساتیدی را به داخل ایران می‌فرستند تا با دانشجویان و فرهیختگان ما ارتباط برقرار کنند؛ فرهنگ ایرانیت و نام آن برای نخستین بار توسط فردی به نام ریچارد فرای که جزو همین افراد است پایه‌گذاری شده است.

وی خاطرنشان کرد: در زمان جنگ که ایران توان ساخت تجهیزات نظامی را نداشت ملت مسلمان با کمترین امکانات اما با تکیه بر نیروی ایمان و اعتقاد به خدا به دفاع از کشور پرداختند اما امروز شما بگویید موشک خود را به کجای دنیا می‌خواهید بفرستید تا به شما بگویم.

نقدی با بیان اینکه امروز ایران موشک‌هایی در اختیار دارد که می‌تواند ناوهای آمریکایی را مانند قوطی کنسرو خرد کرده و به عمق آب بفرستد، بیان کرد: نیروی دفاعی جمهوری اسلامی امروز به گفته دوست و دشمن برترین قدرت دفاعی منطقه و یکی از بهترین نیروهای جهان محسوب می‌شود؛ اسرائیل با شاگردان جمهوری اسلامی در لبنان جنگید و با فلاکت عقب نشست، با شاگردان شاگردان ایران هم طی دو جنگ ۲۲ و هشت روزه نبرد کردند و موفق نشدند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: ملت ایران آمریکا را از نظر سیاسی به خاک ذلت نشاند و ایالات متحده ۳۵ سال است که پشت دروازه‌های ایران مانده است؛ ایران اسلامی امروز در لبنان، فلسطین و آمریکا لاتین حرف نخست را می‌زند به همین دلیل آمریکا که قادر به تحمل این پیشرفت نیست و در عرصه نظامی هم نمی‌تواند کاری از پیش ببرد سعی می‌کند در حوزه‌های دیگری همچون فرهنگ و اقتصاد شکست‌های خود را جبران کند.

وی ادامه داد: آمریکا در همه جهان زمین‌گیر شده و سیاست‌هایش پیش نمی‌روند؛ ایالات متحده به ۱۲۰ کشور حاضر در اجلاس غیر متعهدها پیام داد تا در این کنفرانس شرکت نکنند اما هیچ یک از کشورها به حرف آمریکا توجه نکردند.

نقدی با بیان اینکه ترور، سنگ‌اندازی و ربایش نخبگان ایرانی در دستور کار غرب قرار دارد ابراز کرد: همه این اقدامات در راستای جنگ علمی با جمهوری اسلامی صورت می‌گیرند زیرا هر روز فاصله علمی ایران با غرب در حال کاهش بوده و تمدن اسلامی در حال پیشرفت است؛ امروز هم اقتصاد محور جنگ علیه جمهوری اسلامی است و تحریم‌های اقتصادی در این راستا وضع می‌شوند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: در این میان برخی سخن از سازش با آمریکا می‌زنند در حالیکه سوال ما این است که آیا باید سازش کنیم یا حماسه بیافرینیم؟ جواب این است که قرآن و رهبری می‌گویند باید حماسه خلق کنیم.

وی ادامه داد: آمریکا به دنبال مذاکره با ایران است اما همین که این کشور به دنبال مذاکره است نخستین دلیل برای شک کردن و قبول نکردن مذاکره محسوب می‌شود؛ باید بدانیم پیشرفت‌های امروز جمهوری اسلامی به دلیل دوری با آمریکا بوده، ۶۰ سال تعامل رژیم پهلوی با آمریکا هیچ نتیجه‌ای جز بدبختی و محرومیت برای ما نداشته است.

نقدی با بیان اینکه ملت ایران در اوج قدرت آمریکا پنجه در پنجه این کشور انداخت افزود: حال که این کشور در حال افول بوده و ایران پیشرفت کرده است برخی دم از سازش و مذاکره می‌زنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین عنوان داشت: امروز کسانی دلشان برای مردم سوخته و سخن از شکسته شدن کمر مردم زیر بار گرانی می‌زنند که اگر خانه‌شان را بفروشند ۵۰ نفر را صاحب‌خانه می‌کنند و ۱۰ میلیارد تومان وثیقه می‌گذارند تا شازده جاسوس خود را از حبس بیرون بیاورند؛ حقیقت این است که سازش با آمریکا اقتصاد ایران را منهدم می‌کند.

وی با اشاره به فروپاشی اقتصاد بلوک شرق پس از سازش با غرب و آمریکا اضافه کرد: باید به کسی رای دهیم که به اقتصاد مقاومتی اعتقاد دارد؛ حماسه‌سازی در اینجا معنا می‌یابد و تسلیم به هیچ وجه از سوی مردم ما پذیرفته نیست.

 

فارس

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  • آخرین اخبار
  • گوناگون
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب