امروز دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
۲۱:۲۰:۱۷ - دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قائم مقام ستاد مدیریت شهری محمد باقر قالیباف
ستادهای قالیباف برای پایان دادن به دولت ۴ درصدی ها حجت الاسلام رئیسی را تبلیغ می کنند
قائم مقام ستاد مدیریت شهری محمد باقر قالیباف گفت: مشیت الهی بر این قرار گرفت که جناب اقای قالیباف با تمام شایستگی ها بنا بر اتحاد نیروهای مومن و ولایی از نامزدی در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری انصراف دهند. به گزارش شوشترروز،محمود خسروی قائم مقام ستاد مدیریت شهری محمد باقر قالیباف در گفتگو با شبکه […]

ستادهای قالیباف برای پایان دادن به دولت 4 درصدی ها حجت الاسلام رئیسی را تبلیغ می کنند

قائم مقام ستاد مدیریت شهری محمد باقر قالیباف گفت: مشیت الهی بر این قرار گرفت که جناب اقای قالیباف با تمام شایستگی ها بنا بر اتحاد نیروهای مومن و ولایی از نامزدی در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری انصراف دهند.

به گزارش شوشترروز،محمود خسروی قائم مقام ستاد مدیریت شهری محمد باقر قالیباف در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اظهار داشت: مشیت الهی بر این قرار گرفت که جناب اقای قالیباف با تمام شایستگی ها بنا بر اتحاد نیروهای مومن و ولایی از نامزدی در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری انصراف دهند.

وی با بیان اینکه از زمانی که این خبر اعلام شده است در حال هماهنگی با ستاد های استانی و شهرستانی هستیم تا با حفظ ظاهر ستادها برای حجت الاسلام رییسی به تبلیغ بپردازند، افزود: این برنامه باید ادامه داشته باشد و همچون گذشته برای وحدت نیروهای انقلاب و نامزد مورد  تایید تلاش کنیم.

خسروی در ادامه گفت: از تمامی فعالین در این عرصه که تاکنون در کنار ما بوده اند میخواهم که با تمام توان در جهت پایان دادن به دولت ۴ درصدی ها فعالیت خود را ادامه دهند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  • آخرین اخبار
  • گوناگون
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب