امروز دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
۱۵:۳۵:۰۹ - دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قوه قضائیه نشان داد همه را به یک چشم نگاه می کند
شوشترروز: سیدراضی نوری اظهار داشت:ما هم مثل مردم خوش حال هستیم که قوه قضائیه نشان داد همه را به یک چشم نگاه می کند و قطعا صدور این احکام اعتماد مردم به نظام و قوه قضائیه را بیشتر می کند. به گزارش شوشترروز، سیدراضی نوری نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی  در گفتگو با […]

شوشترروز: سیدراضی نوری اظهار داشت:ما هم مثل مردم خوش حال هستیم که قوه قضائیه نشان داد همه را به یک چشم نگاه می کند و قطعا صدور این احکام اعتماد مردم به نظام و قوه قضائیه را بیشتر می کند.

به گزارش شوشترروز، سیدراضی نوری نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی  در گفتگو با رهیاب  اشاره به صدور حکم مهدی هاشمی از سوی قوه قضائیه اظهار داشت:آنچه که از قوه قضائیه انتظار می  رفت همین بود همه باید در قبال قانون یکی باشند خصوصا نظام ما که اسلامی است و به دنبال عدالت می باشد.

وی ادامه داد:مردم ما نظام را از خود می دانند لذا باید در این نظام مردمی و اسلامی هیچ فرقی بین یک روستازاده و آقازاده نباشد.

نوری تاکید کرد:به مجموعه قوه قضائیه برای صدور حکم مهدی هاشمی احسنت می گوییم و خوش حالیم از اینکه همانطور که برای رحیمی حکم صدر کردند برای مهدی هاشمی هم حکم صادر شد.

وی افزود:کسانی که بر علیه نظام ، رهبری اقدام کرده اند و مرتکب فساد اقتصادی شده اند باید در هر لباس و مسئولیتی که هستند با آنها برخورد شود.

نماینده شوش گفت:ما هم مثل مردم خوش حال هستیم که قوه قضائیه نشان داد همه را به یک چشم نگاه می کند و قطعا صدور این احکام اعتماد مردم به نظام و قوه قضائیه را بیشتر می کند.

وی افزود:درپرونده ها قوه قضائیه همین نگاه عادلانه را دارد گر چه در خصوص این پرونده فشارهای زیادی وارد شد ولی با این وجود قوه قضائیه قانون را نصب العین خود قرار داد و حکم مهدی هاشمی را صادر کرد.

بر چسب ها: , ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  • آخرین اخبار
  • گوناگون
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب