امروز دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
۱۶:۳۰:۵۳ - یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مردم خوزستان از قاچاق مواد مخدر و سلاح گله مند هستند/استان درمسیر ترانزیت قاچاق مواد مخدر قرار گرفته است
شوشترروز: فرهاد افشار نیا اظهار داشت:متاسفانه ما درمسیر ترانزیت قاچاق مواد مخدر قرار گرفته ایم با اقدامات خوبی که در غرب کشور برای انسداد مرزها صورت گرفت مسیر قاچاق تغییر پیدا کرد و از مرزآبی مواد وارد خرمشهر و آبادان می شود و از آنجا به مرکز کشور انتقال داده می شود. به گزارش شوشترروز، […]

شوشترروز: فرهاد افشار نیا اظهار داشت:متاسفانه ما درمسیر ترانزیت قاچاق مواد مخدر قرار گرفته ایم با اقدامات خوبی که در غرب کشور برای انسداد مرزها صورت گرفت مسیر قاچاق تغییر پیدا کرد و از مرزآبی مواد وارد خرمشهر و آبادان می شود و از آنجا به مرکز کشور انتقال داده می شود.

به گزارش شوشترروز، فرهاد افشار نیا رئیس جدید دادگستری خوزستان اظهار داشت:علی رغم اینکه بنده متقاضی خروج از استان بودم با توجه به اینکه ۵ سال در استان خدمت کرده بودم اما به هر حال رئیس دستگاه قضا بر ما این مسئولیت را تکلیف کردند.

وی با اشاره به موضوعاتی که باید در اولویت کاری خود قرار دهد گفت:سعی ما این است که راه اقای الفت را ادامه دهیم و کارهای خوبی را که شروع کردند و هنوز به اتمام نرسیده است را با سرعت به پایان برسانیم.

رئیس جدید دادگستری خوزستان تصریح کرد:در بحث اطاله دادرسی ها که همه بر آن تاکید دارند سعی خواهیم کرد با همکاری دوستان چاره ای بیاندیشیم تا بر این مشکل هم بتوانیم فائق آییم.

افشار نیا تاکید کرد:یکی از موضوعاتی که در استان وجود دارد و مردم از آن گله مند هستند قاچاق مواد مخدر، سلاح و مهمات است که بعضا همکاران ما را مورد اذیت و آزار قرار می دهد.

وی افزود:متاسفانه ما درمسیر ترانزیت قاچاق مواد مخدر قرار گرفته ایم با اقدامات خوبی که در غرب کشور برای انسداد مرزها صورت گرفت مسیر قاچاق تغییر پیدا کرد و از مرزآبی مواد وارد خرمشهر و آبادان می شود و از آنجا به مرکز کشور انتقال داده می شود.

رئیس جدید دادگستری خوزستان عنوان داشت:سرقت های خرد نه تنها در استان ما که در اکثر استان های کشور جرم اول است و این هم نیازمند توجه دولت و وزارت کشور است.

وی ادامه داد:در خوزستان در حدود ۴۵۰ هزار نفر جمعیت حاشیه نشین است که عمدتا اینها از کارهای دائم برخودار نیستند و توان مالی کمی دارند باید برای این مناطق اشتغال دائم ایجاد کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  • آخرین اخبار
  • گوناگون
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب