امروز دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
۹:۵۵:۳۸ - جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هشدارهای انتظامی را جدی بگیریم
شوشترروز:شهروندان گرامی نظر به فرصت طلبی سارقین در سطح حوزه استحفاظی نکاتی چند در خصوص پیشگیری از وقوع آسیبها و سرقت ها به شرح ذیل به شما ابلاغ،امید است با در نظر قرار دادن هشدار های انتظامی بتوانیم با همکاری هم در امنیت حوزه استحفاظی سهیم باشیم. ۱٫به هنگام خروج از منزل به همراه خانواده […]

شوشترروز:شهروندان گرامی نظر به فرصت طلبی سارقین در سطح حوزه استحفاظی نکاتی چند در خصوص پیشگیری از وقوع آسیبها و سرقت ها به شرح ذیل به شما ابلاغ،امید است با در نظر قرار دادن هشدار های انتظامی بتوانیم با همکاری هم در امنیت حوزه استحفاظی سهیم باشیم.

۱٫به هنگام خروج از منزل به همراه خانواده حتماً احدی را به عنوان  نگهبان در منزل خویش بگمارید.

۲٫ در مناطقی که دارای نگهبان محله هستند چنانچه قصد مسافرت را دارید مراتب را به نگهبان محله اطلاع دهید.

۳٫طلاجات و اشیاء قیمتی و وجه نقد خودرا به هنگام خروج از منزل به  همراه خود داشته باشید تا فرصتی را  برای سارقین و انگیزۀ آنها  به وجود نیاورید.

۴٫ وسایل نقلیه خود را حتی برای یک لحظه خارج از حیاط رها ننمایید و هیچگاه خودرو را بیرون از حیاط بصورت روشن و با سوئیچ و مدارک رها نکنید.

۵٫به هنگام عبور از خیابان خصوصاً بانوان کیف های خود را به سمت خیابان در جهت حرکت وسائل نقلیه خصوصاً موتور سوران کیف قاپ قرار ندهید.

۶٫موتور سیکلتهای خود را در داخل حیاط منزل خصوصاً منازل چهار واحده به قفل کتابی و زنجیر تجهیز نمایید و از بسته شدن کلیه درب های ورودی و پارکینگ مطمئن شوید.

۷٫به هنگام دریافت وجه نقد از بانک ها مراقب افراد مشکوک و خودرو هایی که به تعقیب ما می پردازند باشیم.

۸٫مراقب کلاه برداری های تلفنی مبنی بر برنده شدن شما و یا خرید به صورت کارت به کارت باشید ،چرا که سارقین تحت هر عنوانی قصد کلاهبرداری را بدون  نمایاندن چهره ی خود دارند.

۹٫مراقب اطفال و نوجوانان خود و ارتباط با همسالان آنها باشید.

۱۰٫به هنگام رؤیت افراد غریبه و ناشناس و مشکوک مراتب را به پلیس ۱۱۰ با ذکر آدرس دقیق اطلاع دهید.

 

پایگاه اطلاع رسانی پلیس

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  • آخرین اخبار
  • گوناگون
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب