امروز دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
۸:۲۱:۵۰ - چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در خوزستان:
همه دلسوزان انقلاب در راستای حرکت «جمنا» قرار می‌گیرند/ جبهه مردمی نیروهای انقلاب به دنبال دوقطبی سازی و حذف رقبای سیاسی نیست
شوشترروز: سید کریم حسینی گفت: همه فعالان سیاسی که نسبت به انقلاب دلسوز هستند در راستای حرکت «جمنا» قرار می‎گیرند و جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی به دنبال ایجاد فضای دوقطبی و حذف رقبابتهای سیاسی نیست. به گزارش شوشترروزبه نقل ازرهیاب، نشست خبری اعضای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در خوزستان، ساعتی پیش با حضور […]

شوشترروز: سید کریم حسینی گفت: همه فعالان سیاسی که نسبت به انقلاب دلسوز هستند در راستای حرکت «جمنا» قرار می‎گیرند و جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی به دنبال ایجاد فضای دوقطبی و حذف رقبابتهای سیاسی نیست.

به گزارش شوشترروزبه نقل ازرهیاب، نشست خبری اعضای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در خوزستان، ساعتی پیش با حضور ۵ عضو شورای مرکزی «جمنا» و رسانه‌های مختلف برگزار شد. سید کریم حسینی در این نشست خبری با اشاره به آغاز فعالیت جبهه مردمی نیروهای انقلاب در ۲۷ شهرستان خوزستان اظهار داشت: بسیاری از علما، اساتید دانشگاه، فعالان اجتماعی و سیاسی و مردم از این حرکت استقبال کرده‌اند.

وی با بیان اینکه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با حضور ۱۸ حزب و جمعیت سیاسی در پایتخت شکل گرفت، افزود: به تبع حرکت شکل گرفته در تهران، جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در استان‌ها هم آغاز به کار کرد و در مدت زمان کوتاهی با یک کار تشکیلاتی به یک سازمان مشخص رسید.

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در خوزستان گفت: پس از انسجام یافتن حرکت جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی برخی از رقبای سیاسی به تکاپو افتادند و همه این اتفاقات ناشی از افزایش استقبال مردم از این حرکت است.

وی بیان کرد: شکل گیری حرکت جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی مستلزم حضور فعال مردم بود وگرنه هیچ سازمان و حزبی در این مدت زمان کم توانایی عرض اندام پیدا نمی‌کرد. البته «جمنا» خود را فراتر از یک حرکت حزبی می‌داند که برای انسجام بخشی، همدلی و هم افزایی بین نیروهای انقلاب اسلامی شکل گرفته است.

حسینی موضع جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در مسائل سیاسی، اجتماعی و فرهنگی را شفاف دانست و عنوان کرد: همه فعالان سیاسی که نسبت به انقلاب دلسوز هستند در راستای حرکت «جمنا» قرار می‎گیرند و جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی به دنبال ایجاد فضای دوقطبی و حذف رقبا نیست.

وی اظهار داشت: «جمنا» به دنبال تجمیع تجربیات احزاب و تشکل‌های مختلف است و به همین دلیل احزاب و جریانات مختلف از این حرکت مردمی استقبال کرده‌اند.

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در خوزستان «ادبیات منقلی» را توهین به شعور مردم دانست و افزود: «جمنا» حرکت افرادی که به دنبال ایجاد فضای دوقطبی هستند را نفی می‌کند و معتقد به حضور فعال در عرصه‌های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی با رعایت اخلاق مداری است.

وی بزرگ‌ترین ضعف دولت یازدهم را ناکارآمدی دانست و گفت: وقتی صحبت از مشکلات اقتصادی مردم می‌کنیم و می‌گوئیم دولت برای رفع این مشکلات ناکارآمد است، به این معنی است که «جمنا» برای برون رفت از این وضعیت برنامه دارد و مطالعات گسترده‌ای در این زمینه انجام شده است.

حسینی بیان کرد: فعالیت جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی بهمن ماه سال گذشته طی نامه ۱۱۰۴۰ به اطلاع کمیسیون ماده ۱۰ وزارت کشور رسید و نامه منتشر شده از استانداری خوزستان مبنی بر فعالیت غیرقانونی این جبهه در استان به دلیل بی اطلاعی مدیران استانداری خوزستان از وضعیت سیاسی است.

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  • آخرین اخبار
  • گوناگون
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب