امروز دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
۱۷:۴۸:۱۵ - یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هیاهوی اصلاح طلبان برای انتخابات شوراها/ صلاحیت ۱۴۶۹۹ نفر در خوزستان تائید شد
شوشترروز: رئیس ستاد انتخابات خوزستان از تأئید صلاحیت ۱۴ هزار و ۶۹۹ نفر در خوزستان خبر داد. به گزارش شوشترروزبه نقل از رهیاب، روند فشار بر هیئت نظارت برای تأئید صلاحیت برخی از کاندیداهای خاص، یک روز قبل از اعلام رسمی افراد تأئید صلاحیت شده آغاز شد و این روند تا به امروز ادامه دارد. […]

شوشترروز: رئیس ستاد انتخابات خوزستان از تأئید صلاحیت ۱۴ هزار و ۶۹۹ نفر در خوزستان خبر داد.

به گزارش شوشترروزبه نقل از رهیاب، روند فشار بر هیئت نظارت برای تأئید صلاحیت برخی از کاندیداهای خاص، یک روز قبل از اعلام رسمی افراد تأئید صلاحیت شده آغاز شد و این روند تا به امروز ادامه دارد. بنا بر آمار رسمی منتشر شده از سوی رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها تاکنون ۸۶٫۵۹ درصد از داوطلبان شرکت در انتخابات شوراها تأئید صلاحیت شده‌اند.

در اهواز ۷۵۱ نفر برای شورای شهر نام نویسی کردند که از این تعداد ۶۳۵نفر در هیئت نظارت انتخابات شورای شهر اهواز تایید صلاحیت شدند. همچنین ۵۲ نفر در هیئت اجرایی و ۵۳ نفر در هیئت نظارت رد صلاحیت شدند و ۱۱نفر نیز انصراف دادند

علی‌حسین حسین‌زاده، رئیس ستاد انتخابات خوزستان می‌گوید: در کل استان ۱۶ هزار و ۹۱۳ نفر برای شوراهای شهر و روستا ثبت‌نام کردند که نسبت به دوره قبل با ۱۴ هزار و ۳۴۳ نفر داوطلب، تقریبا رشد ۱۸ درصدی در ثبت‌نام داوطلبان شوراهای شهر و روستا داشتیم

وی گفت: از این تعداد نیز چهار هزار و ۵۵ نفر داوطلب شورای شهر و ۱۲ هزار و ۸۵۸ نفر داوطلب شورای روستا هستند؛ از مجموع نامزدهای شوراهای اسلامی شهر در استان ۹۶ نفر انصراف دادند و ۷۷۲ نفر رد صلاحیت شدند. در شورای اسلامی روستا نیز ۱۲۰ نفر انصرافی و یک‌هزار و ۲۲۶ نفر رد صلاحیت داشتیم که افراد رد صلاحیت‌شده، از امروز (یک‌شنبه) به‌مدت چهار روز برای اعتراض فرصت دارند.

در شوشتر نیز از ۱۱۸ نفر شرکت کننده، صلاحیت ۱۱۴ نفر برای حضور در انتخابات شوراها تأئید شد. در شهرستان شادگان هم از ۸۴۰ داوطلب شرکت در انتخابات شوراها صلاحیت ۷۸۱ داوطلب تأئید شد.

رئیس ستاد انتخابات دزفول هم تعداد کل داوطلبان شوراهای اسلامی برای شهرهای دزفول را ۳۴۸ نفر عنوان کرد و گفت: از این تعداد ۲۷۶ نفر توسط هیئت اجرایی تایید و ۶۲ نفر رد صلاحیت شدند.

در شهرستان آبادان ۶۴۱ داوطلب برای کاندیداتوری پنجمین دوره انتخابات شورهای شهر و روستای این شهرستان شرکت کردند که در مجموع صلاحیت ۵۷۴ داوطلب تأئید شد.

از ۴۶۳ نفر داوطلب ثبت نامی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان اندیمشک صلاحیت تعداد ۳۸۹ نفر تایید شد.

در شهرستان ماهشهر نیز از ۲۳۶ داوطلب حضور در انتخابات شورای شهر صلاحیت فقط ۵۶ داوطلب تأئید نشد.

بنا بر اعلام فرماندار ایذه در شهرهای ایذه و دهدز ۱۹۷ نفر نام نویسی کردند که صلاحیت ۱۴۵ نفر تأئید شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  • آخرین اخبار
  • گوناگون
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب