امروز دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
۰:۵۶:۱۳ - سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گرد و خاک در راه خوزستان
شوشترروز: سازمان هوا‌شناسی استان خوزستان پیش بینی خود را از وضعیت آب و هوایی استان در هفته جاری در بولتنی ارائه کرده است. به گزارش شوشترروز، بررسی نقشه‌های پیش یابی در سطوح میانی جو تا اواخر هفته جاری استقرار زبانه پر ارتفاع جنب حاره‌ای را بر روی استان نشان می‌دهد. همچنین در سطح زمین نیز […]

شوشترروز: سازمان هوا‌شناسی استان خوزستان پیش بینی خود را از وضعیت آب و هوایی استان در هفته جاری در بولتنی ارائه کرده است.
به گزارش شوشترروز، بررسی نقشه‌های پیش یابی در سطوح میانی جو تا اواخر هفته جاری استقرار زبانه پر ارتفاع جنب حاره‌ای را بر روی استان نشان می‌دهد.

همچنین در سطح زمین نیز با توجه به تغییرات فشار طی امروز بعضا در برخی نقاط غربی و جنوبی و مرکز شاهد وزش باد قابل ملاحظه با احتمال برخاستن گردوغبار محلی خواهیم بود.

کورورش بهادری مدیر کل هوا‌شناسی استان خوزستان در این خصوص اظهارکرد: امروز بعدازظهر شاهد گرد‌وغبار در سطح استان خواهیم بود و در صورتی که گرد‌و‌غبار دید افقی را به ۱۰۰۰ متر برساند، به سرعت با انتشار اطلاعیه و اخطاریه، پیش از وقوع پدیده گرد‌و‌غبار اطلاع‌رسانی خواهد شد.

وی افزود: تا آخر هفته در خوزستان وزش باد ناشی از تغییرات فشاری در سطح زمین که فعال‌شدن برخی از چشمه‌های داخلی و ایجاد گردو‌خاک از کانون‌های درون‌استانی را در پی دارد، شاهد خواهیم بود.

همچنین وضعیت آب و هوای استان را برای فردا سه شنبه ۲۸ اردیبهشت نیز صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش بادپیش بینی شده است.

در شبانه روز گذشته اهواز با ۴۴ و ایذه با ۱۸.۷ درجه سانتیگراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط گزارش شده‌اند.

گفتنی است حداکثر دمای اهواز به ۴۵ و حداقل به ۲۹ درجه سانتی گراد خواهد رسید.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  • آخرین اخبار
  • گوناگون
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب