امروز دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
۲۰:۱۱:۱۵ - چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یک امتیاز در خانه حریف هم برای ما حکم پیروزی را دارد/اگر بچه هاکمی دقت می کردند با سه امتیاز شیرین قطر را ترک می کردیم
شوشترروز: حسین فرکی اظهار داشت:برای اولین تجربه یک امتیاز در خانه حریف هم برای ما حکم پیروزی را دارد و امیدوارم که بتوانیم در بازی های بعدی با نتایج خوب مایه خوشحالی مردم کشورمان خصوصا خوزستانی های عزیز شویم حسین فرکی سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان بعد از تساوی بدون گل مقابل الجیش قطر در دوحه […]

شوشترروز: حسین فرکی اظهار داشت:برای اولین تجربه یک امتیاز در خانه حریف هم برای ما حکم پیروزی را دارد و امیدوارم که بتوانیم در بازی های بعدی با نتایج خوب مایه خوشحالی مردم کشورمان خصوصا خوزستانی های عزیز شویم

حسین فرکی سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان بعد از تساوی بدون گل مقابل الجیش قطر در دوحه اظهار داشت: یک بازی خارج از خانه را پیش رو داشتیم و با هدفگذاری که برای این بازی کرده بودیم به عنوان اولین تجربه برای تیم فولاد خوزستان که سالها بود در جام باشگاه های آسیا شرکت حضور نداشته بود.

وی ادامه داد:در مقابل تیم بسیار خوب و قدر الجیش ما دنبال این بودیم که هرجوری شده است با دست پر از دوحه به ایران برگردیم .

حسین فرکی گفت:در نیمه اول با کنترل کردن تیم حریف و اجازه به او ندادبم که از شرایط میزبانی استفاده کند و به گل برسد.

وی افزود:در نیمه دوم  با توجه اینکه بچه های ما این توانایی را داشتن به دنبال پیروز شدن بودیم . بازیکنان ما یک روز خیلی خوب را سپری کردند و آنچه از آنها خواسته بودیم انجام دادند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان تصریح کرد:اگر بچه ها کمی دقت می کردند ما می توانستیم نیمه دوم با پیروزی از زمین بیرون بیاییم و با سه امتیاز شیرین قطر را ترک کنیم.

وی در پایان خاطر نشان ساخت:برای اولین تجربه یک امتیاز در خانه حریف هم برای ما حکم پیروزی را دارد و امیدوارم که بتوانیم در بازی های بعدی با نتایج خوب  مایه خوشحالی مردم کشورمان خصوصا خوزستانی های عزیز شویم.

تیم فوتبال فولاد خوزستان در اولین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الجیش قطر به تساوی رسید.

در دیگر دیدار این گروه الفاتح عربستان و بنیادکار ازبکستان به تساوی بدون گل رسیدند تا همه چیز در این گروه برابر باشد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  • آخرین اخبار
  • گوناگون
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب