امروز : سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴ /

سایت تحلیلی خبری شوشتر روز

546

نویسنده عربستانی خطاب به آل سعود: از خادمان زوار حسین یاد بگیرید

شوشترروز: نداء آل سیف نویسنده عربستانی می نویسد:آرزو داشتم که کسی از وزارت حج کشورمان در این راهپیمایی جهانی که ضد افراط گرایی و خشونت می باشد شرکت کند تا این سخاوت رویایی را با چشم خود ببیند و از مردم ساده ای که لحظه ای در خدمت کردن تعلل نمی کنند درس مهمان نوازی […]

546

هجوم رسانه های عبری به نتانیاهو؛انتفاضه سوم فلسطین شروع شده است و مسبب آن تویی!

شوشترروز: وحشت سرزمینهای اشغالی را فرا گرفته و هراس از آغاز انتفاضه سوم به عاملی برای نگرانی و هراس بین تحلیلگران و نویسندگان اسرائیلی تبدیل شده است آنها این روزها به سرزنش بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی می پردازند. به گزارش شوشترروز، روزنامه “هاآرتص ”در یادداشت اول خود نتانیاهو را شخصی ” دور از […]

21
نماینده مردم ماهشهر :

اینکه می گویند تحریم ها برداشته می شود واقعیت ندارد/گران کردن آب توسط دولت کار درستی نیست

شوشترروز: آقاجری گفت:در برجام،ساختار تحریم ها برداشته نخواهد شد اگر ما به تمام خواسته های غرب عمل کردیم بعد از ۸ سال تازه بخشی از تحریم ها را بر می دارند. به گزارش شوشترروز، چند وقت پیش رئیس جمهور گفته بود تحریم‌ها باید برطرف شود تا مشکل آب خوردن مردم حل شود این روزها که […]

کد خبر: 11955 تاریخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷ ۱۴:۴۹

افراد مسئله‌دار تائید صلاحیت نمی‌شوند/ استعلام مراجع چهارگانه ملاک صلاحیت‌ها است

شوشترروز:رئیس ستاد عالی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستای خوزستان گفت: افرادی که مسئله‌دار و دارای پیشینه سوء هستند و مراجع چهارگانه آن‌ها را تائید نکنند خود را به زحمت نیاندازند زیرا مطمئن باشند رد صلاحیت خواهند شد. حجت‌الاسلام سیدمحمد سادات ابراهیمی امروز در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در شوشتر اظهار کرد: افرادی […]

شوشترروز:رئیس ستاد عالی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستای خوزستان گفت: افرادی که مسئله‌دار و دارای پیشینه سوء هستند و مراجع چهارگانه آن‌ها را تائید نکنند خود را به زحمت نیاندازند زیرا مطمئن باشند رد صلاحیت خواهند شد.

حجت‌الاسلام سیدمحمد سادات ابراهیمی امروز در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در شوشتر اظهار کرد: افرادی که در مراجع چهارگانه در نظر گرفته شده در قانون دارای پرونده مفتوح و یا محکومیت باشند مطمئنا در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تائید صلاحیت نخواهند شد.

وی با اشاره به اینکه شوراهای شهر جای افراد صالح است، افزود: مردم از افراد سالم و صالح برای حضور در انتخابات دعوت کنند و در این باره از همه تلاش خود استفاده کنند تا کاندیداها افرادی توانمند برای تصدی این امور باشند.

سادات ابراهیمی با اشاره به دقت نظری که در بررسی وضعیت کاندیداها در نظر گرفته شده است، گفت: تلاش کرده‌ایم تا در بررسی صلاحیت‌ها تنها قانون اعمال شود و در این باره از همه توان خود استفاده خواهیم کرد.

دبیر مجمع نمایندگان خوزستان با تاکید بر اینکه هر مدرکی را بررسی خواهیم کرد، افزود: مدارکی را که سایر دستگاه‌های دلسوز به ستاد عالی ارسال می‌کنند را نیز به دقت بررسی خواهیم کرد و در این باره از هیچ مدرکی بدون بررسی نخواهیم گذشت.

وی با اشاره به اینکه در راستای مشارکت حداکثری تلاش می‌کنیم، گفت: در تلاش هستیم تا همه سلایق در انتخابات حضور داشته باشند ولی در این باره از اعمال قانون کوتاه نمی‌آییم.

سادات ابراهیمی افزود: صلاحیت افراد را استعلام می‌کنیم و در صورتی که برای افرادی نکات ابهامی وجود داشته باشد بررسی دقیق‌تر و ریز بینانه‌تری انجام می‌شود.

ثبت نام کاندیداهای انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا از روز گذشته آغاز شده است و تا یکم اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

 • خالو

  تاریخ : ۲۷ - فروردین - ۱۳۹۲

  +(0)
  -(0)

  ببین که از افراد صالح حرف میزنه


  پاسخ دادن


+ 1 = هشت