امروز : پنج شنبه 10 مهر 1393 /

مجلس
رئیس مجمع نمایندگان خوزستان :

مردم غزه مسلمانند باید نهایت مساعدت را در حق آن ها داشت/کیارستمی به شعور مردم توهین نکند/شوری آب کارون کمی بالاتر برود نخل های خرمشهر می خشکد

شوشترروز: صید عیسی اظهار داشت:ما برای آب شرب در هر کجای میهن اسلامی که آب را انتقال دهند موافقیم اما برای صنعت و کشاورزی مخالفیم مثلا اصفهان بالای 30 هزار هکتار برنج کاری دارد در حالی که در خوزستان می گویند برنج کاری ممنوع است این کار کارشناسی نشده است و در صورت انتقال آب […]

رئیسی
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس :

همه کشورهای اسلامی باید به بازسازی غزه کمک کنند/تذکر نمایندگان خوزستان به وزیر صنعت در خصوص خودروهای پلاک اروند

شوشترروز: اسماعیل جلیلی اظهار داشت:تصمیماتی که به صلاح استان هاست باید در اختیار مدیران استانی باشد تردد خودروها بر اساس نیازی است که در استان وجود دارد لذا دولت باید با مردم استان خوزستان همکاری لازم را کند مردم استان در شرایط سخت آب و هوایی و شرایط بد زیرساختی زندگی می کنند. به گزارش […]

صنعت

پدر صنعت ایران یا ابا ضدحال مردم خوزستان/نعمت زاده ول کن مصوبه مقتدایی نیست!

شوشترروز: موضع صریح وزیرصنعت در خصوص خودروهای پلاک اروند بار دیگر تائید فشار سنگین پایتخت نشینان بر استاندار خوزستان بود که طی ماه های گذشته تلاش کرد امتیازی به مردم خوزستان هدیه کند. به گزارش شوشترروز ، در حالی که طی روزهای گذشته استاندار و مجموعه مدیران استانی خوزستانی موضوع لغو مجوز تردد خودروهای پلاک […]

کد خبر: 4953 تاریخ انتشار : 2012/11/19 12:13

اعلام آمادگی مناظره شوشترنامه با مدیر پایگاه سازه های آبی شوشتر

***مدير مسئول سايت شوشترنامه پس از برخي اظهارنظرهاي تامل برانگيز مدير پايگاه سازه هاي آبي شوشتر اين مسئول پروازي را به مناظره در ملل عام دعوت كرد. به گزارش سايت شوشترنامه، پس از انتشار جوابيه مدير پايگاه سازه هاي آبي شوشتر در سايت پيك شوشتر به اين نتيجه رسيدم كه سكوت كردن مقابل برخي مديران […]

***مدير مسئول سايت شوشترنامه پس از برخي اظهارنظرهاي تامل برانگيز مدير پايگاه سازه هاي آبي شوشتر اين مسئول پروازي را به مناظره در ملل عام دعوت كرد.

به گزارش سايت شوشترنامه، پس از انتشار جوابيه مدير پايگاه سازه هاي آبي شوشتر در سايت پيك شوشتر به اين نتيجه رسيدم كه سكوت كردن مقابل برخي مديران باعث مي شود تا وضعيت به حدي تغيير كند كه واقعيت به فراموشي سپرده شود و برخي اظهار نظرهاي خلاف واقع به جاي واقعيت قرار گيرند.

 زماني كه مدير پايگاه سازه هاي آبي شوشتر هنوز به اين علم نرسيده است كه جوابيه سايت شوشترنامه به دليل انتشار برخي اخبار بايد به اين سايت تحويل شود من اصلا از اصول خبري و علم رسانه در اين باره سخني به ميان نمي آورم ولي براي افزايش علم اين مدير پروازي مي گويم كه بايد اين جوابيه به شوشترنامه داده مي شد و دادن اين جوابيه به سايت ديگر خلاف قانون مطبوعات و عرف صدور جوابيه است.

 *كذب گويي؟ چه كسي كذب مي گويد؟

شوشترنامه مدعي است كه مدير پايگاه سازه هاي آبي شوشتر در اين شهرستان حضور ندارد آيا اين ادعا ادعاي سخيفي است؟آيا اين ادعا دروغ و كذب و تشويش اذهان عمومي است؟آيا مدير پايگاه سازه هاي آبي شوشتر مي تواند ثابت كند كه در شوشتر حضور فيزيكي دارد.

از سويي سايت شوشترنامه در اخبار خود هميشه صداقت را رعايت كرده است و در اين باره نظر مدير پايگاه سازه هاي آبي را به اخباري كه در دادگاه از آن شكايت كرده است جلب مي كنم كه هم در روتيتر و هم در ليد خبر نوشته شده است به نقل از سايت…. كه در چنين شرايطي هيچ مسئوليتي برعهده شوشترنامه نيست و اين شكايت كاملا بي اساس است.

 *دليلي نداريد پاي ديگران را وسط مي كشيد

ازآنجايي كه دستانتان خالي است و هيچ مدرك و دليلي براي ارائه نداريد اين بار پاي ديگران را وسط مي كشيد كه شوشترنامه بر اساس قانون مطبوعات نظام مقدس جمهوري اسلامي از نام ذكر افرادي خارج از اين مشاجره خودداري مي كند ولي بدانيد كه راه براي پيگيري قانوني اظهارات مجرمانه شما باز است و در اين باره اقدام خواهد شد.

با شناختي كه از شما دارم خوب مي دانم كه اگر مدركي داشتيد در چنين شرايطي رو مي كرديد ولي در حال حاضر به دليل تهي بودن دستانتان از مدارك تنها به دنبال تخليه اطلاعاتي شوشترنامه هستيد ولي بدانيد كه شوشترنامه با اسنادي كه در روزهاي آينده از پايگاه سازه هاي آبي منتشر مي كند پرده از بسياري از مسائل خواهد برداشت.

در اين شرايط در محضر مردم شوشتر از شما مي خواهم تا مدارك سودجويي من را افشا كنيد «تا سيه روي شود آنكه در او غش باشد»

 *هركس نداند فكر مي كند شما ناجي شوشتر هستيد

در متن جوابيه شوشترنامه كه سر از پيك شوشتر درآورده است بارها به اقدامات مشعشع خود درباره حفاظت، مرمت و .. آثار تاريخي شوشتر اشاره كرده ايد در حالي كه ما و مردم شوشتر در اين باره اقدامي را شاهد نبوده ايم.

در جوابيه شما بارها از لفظ اسپانسر استفاده كرده ايد كه بايد در اين مجال بگويم كه در صورت وجود مداركي در اين باره خواهش مي كنيم برملا كنيد تا ماهم متوجه شويم كه چه كسي اسپانسر شوشترنامه است.

 *ما در كم كاري ها نقشي نداريم آقاي مدير

در برخشي از جوابيه شما ذكر شده است «در صورت ادامه سوءاستفاده شما و دوستان شما اعلام خطر مي كنم كه احتمال خارج شدن از ثبت جهاني بسيار خواهد بود» كه بايد بگوييم كه شوشترنامه چه سودجويي در عرصه آثار تاريخي داشته است كه منجر به خارج شدن از ثبت جهاني آثار تاريخي مي شود.

ادعاهاي بي اساس شما ما را به فهواي مديريت شما راهنمايي مي كند و به اين دليل است كه بر بسياري از اقدامات شما انتقاد داريم و در اين باره قلم فرسايي مي كنيم.

در پايان بايد بگويم كه شوشترنامه آمادگي دارد كه در هر شرايطي، در هرمكاني در شوشتر در حضور دوستداران ميراث فرهنگي و يا مردم شوشتر با شما به مناظره بنشيند و در اين باره آماده ايم تا كارنامه شما را در دو سال گذشته تحليل كنيم.


نُه − = 6