امروز : پنج شنبه 1 آبان 1393 /

????? ???? ???? ????
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار حیدر العبادی:

حمایت قاطع ایران از دولت جدید عراق/ وضعیت فعلی منطقه و عراق نتیجه سیاست‌های غیرمسئولانه برخی کشورها در سوریه است/ اعتمادی به صداقت مدعیان مبارزه با داعش نداریم

شوشترروز: رهبر انقلاب در دیدار با نخست‌ویر عراق فرمودند: وضعیت فعلی منطقه و از جمله عراق، نتیجه سیاستهای غیر مسئولانه قدرتهای فرامرزی و برخی کشورهای منطقه در سوریه است و ما معتقدیم ملت و دولت عراق و بخصوص جوانان این کشور توانایی فائق آمدن بر تروریست ها و برقراری امنیت را دارند و نیازی به […]

موسوی
واکنش عجیب شهرداربه استخدام بستگان شورا در شهرداری

شما صحبت های مرا ضبط می کنید برای همین با رهیاب مصاحبه نمی کنم!

شوشترروز: سیدخلف موسوی گفت: شما صحبت های مرا ضبط می کنید و در سایت منتشر می کنید برای همین با شما مصاحبه نمی کنم! به گزارش شوشترروز، موسوی شهردار اهواز در خصوص تعامل با شورای شهر بعد انتصاب رئیس جدید گفت:آنچه برای ما مهم است یک تعامل سازنده با مجموعه شورای اسلامی شهر مانند یکسال […]

روحانی
معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی :

ایام محرم 50 هزار مبلغ را به سرتاسر کشوراعزام می کنیم/سازمان تبلیغات در هیات ها دنبال تصدی گری نیست

شوشترروز: حجت الاسلام روحانی نژاد اظهار داشت:پیش بینی کرده ایم در سال جاری 50 هزار مبلغ را به سرتاسر کشور اعزام کنیم این مبلغین در فرصت محرم مردم را با معارف دینی و قرآن آشنا می کنند مردم با حضور در مساجد هم از وعظ و خطابه مبلغین بهره ببرند هم بر شکوه و عظمت […]

کد خبر: 4953 تاریخ انتشار : 2012/11/19 12:13

اعلام آمادگی مناظره شوشترنامه با مدیر پایگاه سازه های آبی شوشتر

***مدير مسئول سايت شوشترنامه پس از برخي اظهارنظرهاي تامل برانگيز مدير پايگاه سازه هاي آبي شوشتر اين مسئول پروازي را به مناظره در ملل عام دعوت كرد. به گزارش سايت شوشترنامه، پس از انتشار جوابيه مدير پايگاه سازه هاي آبي شوشتر در سايت پيك شوشتر به اين نتيجه رسيدم كه سكوت كردن مقابل برخي مديران […]

***مدير مسئول سايت شوشترنامه پس از برخي اظهارنظرهاي تامل برانگيز مدير پايگاه سازه هاي آبي شوشتر اين مسئول پروازي را به مناظره در ملل عام دعوت كرد.

به گزارش سايت شوشترنامه، پس از انتشار جوابيه مدير پايگاه سازه هاي آبي شوشتر در سايت پيك شوشتر به اين نتيجه رسيدم كه سكوت كردن مقابل برخي مديران باعث مي شود تا وضعيت به حدي تغيير كند كه واقعيت به فراموشي سپرده شود و برخي اظهار نظرهاي خلاف واقع به جاي واقعيت قرار گيرند.

 زماني كه مدير پايگاه سازه هاي آبي شوشتر هنوز به اين علم نرسيده است كه جوابيه سايت شوشترنامه به دليل انتشار برخي اخبار بايد به اين سايت تحويل شود من اصلا از اصول خبري و علم رسانه در اين باره سخني به ميان نمي آورم ولي براي افزايش علم اين مدير پروازي مي گويم كه بايد اين جوابيه به شوشترنامه داده مي شد و دادن اين جوابيه به سايت ديگر خلاف قانون مطبوعات و عرف صدور جوابيه است.

 *كذب گويي؟ چه كسي كذب مي گويد؟

شوشترنامه مدعي است كه مدير پايگاه سازه هاي آبي شوشتر در اين شهرستان حضور ندارد آيا اين ادعا ادعاي سخيفي است؟آيا اين ادعا دروغ و كذب و تشويش اذهان عمومي است؟آيا مدير پايگاه سازه هاي آبي شوشتر مي تواند ثابت كند كه در شوشتر حضور فيزيكي دارد.

از سويي سايت شوشترنامه در اخبار خود هميشه صداقت را رعايت كرده است و در اين باره نظر مدير پايگاه سازه هاي آبي را به اخباري كه در دادگاه از آن شكايت كرده است جلب مي كنم كه هم در روتيتر و هم در ليد خبر نوشته شده است به نقل از سايت…. كه در چنين شرايطي هيچ مسئوليتي برعهده شوشترنامه نيست و اين شكايت كاملا بي اساس است.

 *دليلي نداريد پاي ديگران را وسط مي كشيد

ازآنجايي كه دستانتان خالي است و هيچ مدرك و دليلي براي ارائه نداريد اين بار پاي ديگران را وسط مي كشيد كه شوشترنامه بر اساس قانون مطبوعات نظام مقدس جمهوري اسلامي از نام ذكر افرادي خارج از اين مشاجره خودداري مي كند ولي بدانيد كه راه براي پيگيري قانوني اظهارات مجرمانه شما باز است و در اين باره اقدام خواهد شد.

با شناختي كه از شما دارم خوب مي دانم كه اگر مدركي داشتيد در چنين شرايطي رو مي كرديد ولي در حال حاضر به دليل تهي بودن دستانتان از مدارك تنها به دنبال تخليه اطلاعاتي شوشترنامه هستيد ولي بدانيد كه شوشترنامه با اسنادي كه در روزهاي آينده از پايگاه سازه هاي آبي منتشر مي كند پرده از بسياري از مسائل خواهد برداشت.

در اين شرايط در محضر مردم شوشتر از شما مي خواهم تا مدارك سودجويي من را افشا كنيد «تا سيه روي شود آنكه در او غش باشد»

 *هركس نداند فكر مي كند شما ناجي شوشتر هستيد

در متن جوابيه شوشترنامه كه سر از پيك شوشتر درآورده است بارها به اقدامات مشعشع خود درباره حفاظت، مرمت و .. آثار تاريخي شوشتر اشاره كرده ايد در حالي كه ما و مردم شوشتر در اين باره اقدامي را شاهد نبوده ايم.

در جوابيه شما بارها از لفظ اسپانسر استفاده كرده ايد كه بايد در اين مجال بگويم كه در صورت وجود مداركي در اين باره خواهش مي كنيم برملا كنيد تا ماهم متوجه شويم كه چه كسي اسپانسر شوشترنامه است.

 *ما در كم كاري ها نقشي نداريم آقاي مدير

در برخشي از جوابيه شما ذكر شده است «در صورت ادامه سوءاستفاده شما و دوستان شما اعلام خطر مي كنم كه احتمال خارج شدن از ثبت جهاني بسيار خواهد بود» كه بايد بگوييم كه شوشترنامه چه سودجويي در عرصه آثار تاريخي داشته است كه منجر به خارج شدن از ثبت جهاني آثار تاريخي مي شود.

ادعاهاي بي اساس شما ما را به فهواي مديريت شما راهنمايي مي كند و به اين دليل است كه بر بسياري از اقدامات شما انتقاد داريم و در اين باره قلم فرسايي مي كنيم.

در پايان بايد بگويم كه شوشترنامه آمادگي دارد كه در هر شرايطي، در هرمكاني در شوشتر در حضور دوستداران ميراث فرهنگي و يا مردم شوشتر با شما به مناظره بنشيند و در اين باره آماده ايم تا كارنامه شما را در دو سال گذشته تحليل كنيم.


پنج + = 9